Shenzhen WeTERM Technology Co., Ltd
      进入中文版   ENGLISH
Products Category
Contact Us

Name: Jenny Shen
Tel: 0086-755-29127420(24lines)
Fax: 0086-755-22142733
E-mail: inquiry@weterm.com
Http: //www.WETERM.com
Skype: jenny52k66
Skype: jenny52k66

sk, Vytvorte si svoj usb flash disk, alebo si vyberte usb drives predmety z ponuky

Author : Date : 9/14/2011 9:35:23 PM

Prečo práve reklamné USB kľúče

Reklamné USB je praktickým darčekom, ktorý zaujme už svojim dizajnom a zároveň má praktické využitie, takže ho nikto nevyhodí do koša. Na USB kľúč môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti ako napríklad katalógy, cenníky, fotografie produktov a iné.

Ako si vybrať z ponuky

Naša ponuka osloví aj najnáročnejších zákazníkov. Tí, ktorí si nevyberú z našej bohatej ponuky tvarov, majú možnosť navrhnúť si vlastný tvar. Stačí jednoduchý nákres, alebo fotka a my Vám vyrobíme špeciálne USB kľúče podľa Vašich predstáv.

Prečo používať reklamné USB

USB kľúč vo forme reklamného predmetu je jedným z najlepších marketingových nástrojov. Správne zvolené reklamné predmety môžete použiť ako vhodnú pozornosť pre nových a stávajúcich obchodných partnerov, alebo ako vianočné darčeky pre zamestnancov. 

Ako vyberať reklamné predmety

Pri výbere reklamných predmetov záleží, pre koho sú určené. Medzi obľúbené patria písacie potreby, reklamný textil, doplnky do domácnosti, kalendáre a diáre. Naša ponuka je naozaj široká a dokáže si z nej vybrať naozaj každý. Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré reklamné predmety by boli pre Vás vhodné, veľmi radi Vám poradíme na základe našich dlhoročných skúseností. 

Reklamné predmety s potlačou,alebo bez

Reklamné predmety si môžete vybrať s potlačou, alebo bez potlače. Na lacnejšie reklamné predmety je vhodné dať potlač . Je to vhodný spôsob reklamy. Pri luxusnejších reklamných predmetoch si zákazníci volia možnosť bez potlače.

Prečo nakupovať práve u nás

CreoCom, s.r.o. Vám prináša profesionálny prístup, rýchle a seriózne jednanie. Dennodenne pracujeme na Vašich zákazkách, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie predstavy. Reklamné predmety od spoločnosti CreoCom, s.r.o. sú zárukou maximálnej kvality.